Álláshirdetések - Gyulafehérvári Caritas

Álláshirdetések

• Vannak, akik csapatjátékosok szeretnek lenni, és vannak, akik inkább koordinálnának egy csapatot. Ha utóbbiak közé tartozol te is, azaz az irányítás, szervezés, problémamegoldás, kivitelezés téged is motivál és inspirál, akkor projekt koordinátori állásunk neked szól. Kihívásod lesz bőven és fejlődési lehetőséged is. A csapat jó, szervezetünk pedig családias és támogató légkört biztosít. Téged meg várunk közénk. Olvasd el a részleteket alább, kérdezz, ha további kérdéseid vannak, és jelentkezz!

Ozsdola, Kovászna megye
      2019. Szeptember 30.
    • Keresünk egy olyan munkatársat, aki nem kórházi rendszerben szeretne ápolni, akinek szimpatikus az otthoni betegápolás, aki tudásával, közvetlen, kedves személyiségével idős, beteg emberek életkörülményeit jobbítja. Kérdezz, keress, jelentkezz, ha szeretnél csapatunk tagja lenni.

Lövéte
      2019. Szeptember 30.
    • A Gyulafehérvári Caritas Szociomedikális Ágazata egészségügyi szakápolót alkalmaz Galambfalvára. Egy olyan személyt keresünk, aki szeretne idős beteg embereknek segíteni, az életminőségükön javítani. Egy olyan személyt, aki türelmes, közvetlen és könnyen kommunikál. Jelentkezz, ha magadra ismersz! Kérdezz, írj, ha többet szeretnél tudni az állásról miután elolvastad alább a részleteket.

Galambfalva
      2019. Október 18.
    • Keresünk egy részmunkaidős munkatársat, aki Székelyudvarhelyen és környékén dolgozna az Idősprogramunkba. Fontos, hogy komfortosan érezd magad az idősek között, hogy terepes- és adminisztrációs munkáddal az ő jólétüket segítsd. Az is fontos számunkra, hogy legyél közvetlen, barátságos, de határozott és kitartó is, hiszen szociális munkásként többször kell majd tenned azért, hogy megkapják, ami jár nekik. Várjuk jelentkezésed, ha úgy érzed, hogy ez az állás neked szól. Bővebb infó alább.

Székelyudvarhely és környéke
      2019. Szeptember 27.
    • Te lehetsz a Búzásbesenyői Idősek Otthonában az a személy, aki otthonossá, biztonságossá teszi a bentlakó személyek otthonát és környezetét, akihez bátran fordulhatnak, ha valami elromlott vagy valami elfogyott. Te lehetsz az egyik biztos pont az életükben. Részletek alább.

Búzásbesenyő
      2019. Szeptember 25.
    • Keresünk egy olyan munkatársat, aki komfortosan érzi magát az idős személyek társaságában, aki munkaidejét szívesen töltené azzal, hogy életminőségüket javítsa, és aki nem csak gondozza, hanem mosolyt is csal az arcukra.

Búzásbesenyő
      2019. Szeptember 25.
    • Keresünk egy csapatembert, aki szereti a zenét, szívesen dolgozik gyermekekkel és hisz benne, hogy munkája révén pozitív változást hozhat életükbe. Jelentkezz, ha magadra ismersz! Kérdezz, ha többet szeretnél tudni rólunk! Részletek alább.

Zajzon, Brassó megye
      2019. Szeptember 27.
    • Szociális munkásként gyere és tegyél a hátrányos helyzetű gyerekekért civil szervezetünknél. A támogató munkakörnyezet, a fejlődési lehetőség és mindennapi kihívás biztosított. A többi rajtad is áll. Bővebb információt a munkakörrel kapcsolatban alább találsz.

Székelyudvarhely, Korond, Zetelaka, Etéd
      2019. Szeptember 20.
    • Amennyiben szereted a gyerekeket, és munkáddal az ő fejlesztésüket segítenéd, és amennyiben fontos számodra a családias légkör és a támogató munkakörnyezet, akkor nálunk a helyed. Bővebb infó az állással kapcsolatban alább olvasható.

Zetelaka
      2019. Szeptember 20.
    • A Gyulafehérvári Caritas programvezetőt keres háromszéki gyermekeknek szóló komplex szociális szolgáltatásai élére. Téged várunk, amennyiben: menedzser vagy és erős szociális érzékenységgel/civil elköteleződéssel rendelkezel, VAGY segítő szakember vagy, jó menedzseri kompetenciákkal. Bővebb infó az állással kapcsolatban alább olvasható.

Kovászna megye
      2019. Október 1.
    • Szereted a számokat? A jelentéseket? A statisztikákat? A rendszert? A gazdasági előrejelzések jóval többet jelentenek számodra, mint holmi vonalak egy táblában?Mindezek mellett, ha nem okoz gondot számodra a nem földrajzi helyhez kötött munkavégzés, akkor te lehetsz a mi emberünk!Feladatod a jövőtervezés, költségvetések összehangolása, pénzügyi prognózis, követés, rendszerezés, jelentések, vagyonkezelés. Bővebb infó az állással kapcsolatban alább található.

Maros megye
      2019. Október 1.