További hírek

• 2018. Január 22.
    Élelmiszercsomagok azoknak, akik tényleg rászorulnak

Maros megyében az Egymillió csillag a szegényekért akción 13.435 lej gyűlt össze, ebből 206 élelmiszercsomagot állítottunk össze. A csomag tartós élelmiszereket (liszt, olaj, cukor, rizs, paszuly, száraztészta) és édességet (csokoládé, szaloncukor) is tartalmazott. Egy ilyen csomag végállomását mutatjuk most be röviden.

2017. December 24. - 2018. Január 6.
    Karácsony 2017

Az isteni követ bátorítja a pásztorokat: Ne féljetek! Nagy örömet hirdetek nektek és az egész népnek: ma született az Üdvözítő. (Lk 2,10-11)

2017. December 20.
    Címkék:
    A szívekben legyen karácsony!

Közös és meghitt ünneplésre került sor a Teréz Anya Idősek Nappali Foglalkoztató Központja keretében.

Helyszín: Székelyudvarhely
    2017. December 19.
    Önkénteseinket köszöntöttük Udvarhelyen

Gálával köszöntük meg önkénteseinknek az egész éves odaadó munkájukat.

Helyszín: Marosszentgyörgy
    2017. December 19. - 2017. December 19.
    Esély Mindenkinek Marosszentgyörgyön

A Marosszentgyörgyi Polgármesteri Hivatal, a Divers Egyesület, a Gyulafehérvári Caritas-Szociális Gondozás és a "Szent György" Gimnázium, 2017. november 7-én 10.00 órai kezdettel sajtókonferenciát szervezett a Polgármesteri Hivatalban (Petki Dávid út, 130. szám) az Esély mindenkinek Marosszentgyörgyön projekt kezdete alkalmából.

Helyszín: Csíkszereda, Székelyudvarhely, Gyergyószentmiklós
    2017. December 18.
    Címkék:
    A találkozás és a közös ünnep öröme

A Caritas Ki-Út programjának csapata idén is évzáró találkozót szervezett a támogató csoportokba járó szenvedélybetegek és hozzátartozóik számára.

2017. December 13. - 2017. December 13.
    A látható szeretet jele

Számos olyan család és gyerek él közösségünkben, akihez december 24-én nem megy az angyal, akik nem kapnak ajándékot vagy édességet.

Helyszín: Csíkszereda
    2017. December 13.
    Az emberben rejlő csodára építettek, idén már másodjára

Végéhez ért az idei második Pető program Csíkszeredában.

2017. December 12.
    Együtt építjük a szeretetszolgálat kultúráját - cipősdobozok a Gedeon Richtertől

Már másodszorra került sor arra a cipősdoboz-gyűjtési akcióra, mely során a Gedeon Richter Romania vállalat alkalmazottai és vezetősége is bekapcsolódik a népszerű karácsonyi ajándékozásba.

Helyszín: Ozsdola
    2017. December 12.